Pranie tapicerki samochodowej Warszawa

Specjalizujemy się w sprzątaniu tapicerki samochodowej. Dzięki technikom, które stosujemy, oraz odpowiedniemu sprzętowi wyczyścimy Twój pojazd, a tym samym – uczynimy go bezpiecznym dla Ciebie i Twojej rodziny. Twój samochód będzie wyglądał jak zupełnie nowy!

Przywracamy tapicerkom samochodowym świeżość i atrakcyjny wygląd oraz neutralizujemy nieprzyjemne zapachy np. po dymie papierosowym.

Oprócz czyszczenia podstawowych elementów z obiciem takich jak np. fotele możemy również umyć inne elementy tekstylne:

  • podłoga,
  • boki,
  • bagażnik,
  • podsufitka
  • myjemy również plastikowe elementy wyposażenia.

Wiemy, że samochód jest twoją wizytówką, dlatego pozostawimy jego wnętrze wyjątkowo czyste.. Mamy świadomość, iż nawet drobny pyłek czy delikatny zapachu tytoniu mogą zrujnować dobre wrażenie zaraz po wejściu do auta – nie pozwolimy na to. Nasze usługi sprawią, że Twój samochód odzyska dawny blask.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi dla wszystkich marek i modeli pojazdów. Czyścimy wszystkie typy samochodów osobowych oraz dostawczych. Korzystamy przy tym z najnowszych materiałów i technologii.

Co więcej, jeśli podłoga lub tapicerka Twojego samochodu straciła pierwotny kolor lub pojawiła się na niej pleśń, możemy użyć mniej lub bardziej agresywnych preparatów, które pomogą na długo uporać się z tym problemem.

Czas wykonania usługi wynosi maksymalnie kilka godzin. W dużym stopniu zależy on od liczby czyszczonych elementów.

Skontaktuj się i zamów pranie tapicerki.

Skontaktuj się