Mycie elewacji Warszawa

Mycie elewacji Warszawa i pozostałe miasta w województwie mazowieckim.

Realizujemy mycie elewacji Warszawa. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni zewnętrznych od 2018 roku. Jeśli ściany twojego budynku są brudne – właśnie znalazłeś najlepszą ekipę czyszczącą w Warszawie.

Zajmujemy się myciem przy wykorzystaniu technik alpinistycznych:

 • elewacji szklanych
 • elewacji wykonanej z każdego rodzaju tynku
 • piaskowca
 • mycie biurowców
 • mycie hal produkcyjnych
 • mycie magazynów
 • mycie sidingu
 • mycie graffiti

Skutecznie radzimy sobie z usunięciem:

 • mchów
 • zabrudzeń atmosferycznych
 • kamienia
 • graffiti
 • nalotów pozostawionych przez wodę
 • wykwitów wapiennych
Cennik mycia elewacji:Cena:
Powierzchnie kamienne, betonowe:od 9 zł / m²
Powierzchnie mineralne:od 9 zł / m²
Powierzchnie blaszane:od 7zł / m²
Mycie elewacji szklanej:od 4zł / m²

Jesteśmy przekonani, że przyjedziemy do Ciebie wyposażeni w najlepszy sprzęt czyszczący jaki jest na rynku. Do usuwania zabrudzeń posiadamy bardzo dużo chemii czyszczącej, która jest sprawdzona i skuteczna. Odgrzybiamy elewacje budynków specjalistycznymi preparatami, które usuwają glony, pleśnie, grzyby, mech i porosty. Doświadczenie które w codziennej pracy zdobywamy od 2018 roku jako pracownicy codziennie usuwający zabrudzenia (według nas – najistotniejszy czynnik ze wszystkich) gwarantuje, że Twoja elewacja będzie w dobrych rękach.

Czyszczenie elewacji w Warszawie i pozostałych miastach w województwie mazowieckim – rodzaje zabrudzeń

Elewacje brudzą się tracąc swoje zalety takie jak wygląd i właściwości techniczne. Na piasku i kurzu zalegającym w porach struktury elewacji (baranek, kornik) rozwijają się glony, algi, mech i porosty. Na kilkuletnich elewacjach lub na pojedynczych ścianach z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że porastają one twój dom. Jak to sprawdzić? Porównaj wygląd każdej ściany elewacji podczas słonecznej i deszczowej pogody. Zabrudzenia biologiczne (mech, porosty, algi, glony) podczas namoczenia uwydatniają swoją obecność na ścianach sprawiając, że ściana elewacji wydaje się brzydka i brudna.

Cennik. Cena usługi mycie elewacji w Warszawie

Mycie elewacji Warszawa według przyjętego cennika na bieżący rok zaczyna się od 8zł za metr kwadratowy (m2). Najniższa cena dotyczy zadbanych i dużych budynków, które są czyszczone regularnie z zabrudzeń atmosferycznych lekkich (piasek, kurz). Elewacje porośnięte glonem, algami oraz porośnięte przez mech czyścimy w cenie od 11zł za m2. Na cenę wpływ mogą mieć warunki techniczne, dostęp oraz stan obiektu. Elewacje długo nieczyszczone np. od 15 lat posiadają tynk w gorszym stanie technicznym, bardziej zniszczony, a zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia niż w kilkuletnich tynkach nowej generacji. Cena czyszczenia elewacji zaniedbanej będzie wyższa aniżeli cena rozpoczynająca cennik.

Wycena. Budynek w Warszawie i okolicach. Jaka cena ostatecznie?

Drogi Kliencie, nasz standard wyceny wygląda następująco. Zadzwoń do nas pod numer 690 047 952 wyślij nam maila: pogromcyplamwarszawa@gmail.com. Podczas rozmowy zapytamy Ciebie o stanu elewacji oraz zadamy pytania techniczne. Zostaniesz poproszony do wysłanie nam (sms-em lub e-mailem) zdjęcia budynku wraz z otoczeniem oraz dokładnego adresu nieruchomości. W miarę możliwości wycenę otrzymasz od razu podczas rozmowy lub tuż po otrzymaniu zdjęć obiektu.

Mycie elewacji szklanej i okien 

Oferujemy również profesjonalne usługi mycia szklanych powierzchni na terenie Warszawy oraz całej Polski. Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji szklanej , okien , witryn sklepowych . Świadczymy usługi czyszczenia elewacji oraz innych powierzchni tego rodzaju przy pomocy technik alpinistycznych bądź przy wykorzystaniu podnośnika koszowego. Usługi mycia okien przeznaczone są zarówno dla prywatnych właścicieli domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, jak i dla firm oraz innych podmiotów.

Skontaktuj się