Mycie dachów i rynien Warszawa

Mycie dachów

Nasza firma stosuje najlepsze środki czyszczące i jako nieliczni używamy spalinowych agregatów wysokociśnieniowych wraz z odpowiednimi dyszami jesteśmy w stanie uzyskać najlepszy efekt czyszczenia. Po czyszczeniu dachów zalecamy impregnację jego powierzchni by na przyszłość zminimalizować szanse ponownego osadzania się brudu poprzez wykorzystanie technologii nano-hybrydowej.

Niezależnie od rodzaju dachu (dachówka ceramiczna/cementowa, blacha), proces mycia zawiera powtarzające się etapy, jednakże różne materiały z którego wykonany jest dach, wymagają użycia odpowiedniego systemu mycia z użyciem dopasowanych środków chemicznych do danego materiału. Niejednokrotnie czyszczenie mechaniczne dachu nie daje pożądanego efektu, a nawet niszczy powierzchnię materiału, wymaga się wtedy użycia specjalistycznej chemii aktywnej, która reaguje z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, takimi jak: rdza, sadza, osady cementowe itp.

 

 

 

 

 

Czyszczenie rynien

Czyszczenie rynien warto wykonywać co najmniej 2 razy w roku, pierwszy na początku roku w okresie wczesno wiosennym, wtedy skupiamy się zarówno na oczyszczeniu rynien jak i sprawdzeniu szczelności instalacji orynnowania co w przypadku jej braku, skutkować może przeciekaniem oraz osadzaniem się nalotów grzyba na elewacji domu. Drugi raz zalecamy by czyścić rynny w okresie jesiennym kiedy liście mogą zastopować drożność układu odprowadzania wody z dachu.

Skontaktuj się